Zakładanie i rejestracja spółek – Wrocław

Nasza kancelaria zlokalizowana we Wrocławiu pomoże Państwu w założeniu i rejestracji spółki osobowej lub kapitałowej.

Zakładamy spółki:

  • jawne
  • partnerskie
  • komandytowe
  • akcyjne
  • z ograniczoną odpowiedzialnością.

Doradzamy w doborze optymalnej formy prawnej działalności i podczas kształtowania umowy ze wspólnikiem. Przygotowujemy też projekty umów i statutów, czyli niezbędnych dokumentów założycielskich. Czerpiąc z naszego wieloletniego doświadczenia, gwarantujemy kompleksowe wsparcie we wszystkich formalnościach wiążących się z zakładaniem i rejestracją spółek.

W ramach świadczonych usług nasza kancelaria stworzy dla Państwa projekty umów spółek i innych dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia działalności w wybranej formie. Zadbamy o to, by sporządzone umowy i kontrakty zabezpieczały Państwa interesy. Wskażemy najlepsze rozwiązania, biorąc pod uwagę indywidualną sytuację naszego klienta. Przeprowadzimy Państwa przez cały proces rejestracji spółki i dopilnujemy, by wszelkie formalności urzędowe zostały dopełnione.

Pomoc prawna w zakładaniu i rejestracji spółek – dlaczego warto z niej skorzystać?

Przedsiębiorcy często rezygnują z utworzenia spółki, obawiając się skomplikowanych procedur, zawiłości natury prawnej czy wysokich kosztów. Choć dostrzegają zalety prowadzenia działalności w nowej formie, takie jak optymalizacja wydatków, sprawniejsze zarządzanie czy ograniczenie ryzyka biznesowego inwestycji, martwią się skomplikowaną ścieżką formalną. Decydując się na skorzystanie z pomocy prawnej, nie trzeba porzucać swoich planów rozwoju firmy.

Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i stale podnoszonym kompetencjom, założenie i rejestracja spółki przebiegnie sprawnie i szybko. W ten sposób mogą Państwo zaoszczędzić czas, a także uniknąć nadmiernych kosztów i błędnych decyzji. Nasza kancelaria zlokalizowana we Wrocławiu zajmuje się kompleksową obsługą prawną spółek, dlatego również w późniejszych etapach działalności można liczyć na naszą pomoc.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu.


Kancelaria Radcy Prawnego Maria Pertek
Ul. Inowrocławska 17/23, II p.
53-653 Wrocław
 
 kancelaria@kancelaria-pertek.pl
+48 693 008 884