Obsługa prawna firm i spółek - Wrocław

Nasza kancelaria, zlokalizowana we Wrocławiu, ma kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze prawnej firm i spółek. W skład naszych usług wchodzi:

Obsługa prawna firmy – kiedy warto z niej skorzystać?

Konsultacje i doradztwo prawne mogą mieć duży wpływ na kondycję firmy, zwłaszcza w momencie, gdy zapisy w umowach z kontrahentami nie są dla Państwa do końca zrozumiałe lub gdy od podjętych decyzji zależy dalszy kierunek rozwoju przedsiębiorstwa.

Nasz wykwalifikowany zespół, dzięki biegłej znajomości prawa, w sprawny sposób pomoże w rozwiązaniu nawet najbardziej skomplikowanych spraw.

Nasza kancelaria prawna zlokalizowana we Wrocławiu zajmuje się obsługą firm i spółek ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek handlowych, prawa cywilnego, pracy, administracyjnego, czy windykacją sądową.

Maria Pertek

Z powodzeniem możemy pomóc Państwu w rozwiązaniu spraw związanych z zakładaniem spółek, sporządzaniem dokumentacji, w tym umów i statutów, zbywaniem i zakupów udziałów. Ponadto doradzamy w sprawach z zakresu prawa cywilnego, budowlanego, autorskiego, własności przemysłowej, kompleksowo wspieramy też klientów w sprawach związanych z prawem pracy. Zajmujemy się również reprezentacją w postępowaniach zabezpieczających i egzekucyjnych oraz współpracą z kancelariami komorniczymi.

Obsługa prawna firm i spółek we Wrocławiu i całej Polsce to jednak nie wszystko – z powodzeniem obsługujemy również osoby fizyczne w zakresie spraw majątkowych, rodzinnych, związanych z nieruchomościami czy zadłużeniami.

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria Radcy Prawnego Maria Pertek
Ul. Inowrocławska 17/23, II p.
53-653 Wrocław

 kancelaria@kancelaria-pertek.pl
+48 693 008 884